Amazon'dan hiç sipariş vermemiş!

Amazon’dan hiç sipariş vermemiş!

Evet, Jeff Bezos beklenen uçuşu geçtiğimiz hafta gerçekleştirdi ve Blue Origin’in ilk mürettebatlı uzay uçuşundaki yerini aldı. Ekipte Hollandalı bir genç olan Oliver Daemen da yer alıyordu. “Hollandalı bir uzay turisti” olarak internete giren ve “Uzaya seyahat eden en genç insan” olan Oliver Daemen, 18 yaşında bir öğrenci. Amazon’un kurucusu Jeff Bezos ile uzay seyahati sırasında Bezos’a söylediği bir şey ise gündem oldu.

Yaklaşık 10 dakika süren uzay uçuşu sırasında Jeff Bezos ile arasındaki konuşmayı Reuters’e anlatan Oliver Daemen, Bezos’a şimdiye kadar Amazon’dan hiçbir şey satın almadığını, sipariş bile vermediğini söylemiş. Jeff Bezos’un yanıtı ise bu itirafa bir hayli şaşırdığını gösterir cinsten: “Oh, vay! Bunu uzun zamandır birinden duymamıştım.”

Peki, siz şu ana kadar Amazon’dan hiç sipariş verdiniz mi? Cevabınızı aşağıda yorumlarda paylaşın!

Tekno Haberin

TeknoHaberin.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden teknohaberin.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir