ASUS, ProArt Projector A1'i duyurdu

ASUS, ProArt Projector A1’i duyurdu

ASUS, dünyanın Calman Verified sertifikalı ilk projektörü olan ProArt™ Projector A1’i duyurdu. Yaratıcı profesyoneller için tasarlanan bu projektör, Delta E < 2 renk doğruluğu elde etmek için fabrikada önceden kalibre edildi. Ürün ayrıca sRGB ve Rec. 709 renk alanlarının %98'ini kapsıyor. 3000 lümen parlaklığındaki LED ışık kaynağı güçlü FHD görüntüler elde etmenin yanı sıra 30.000 saate varan kullanım ömrü sağlıyor.

Olağanüstü renk doğruluğu

ProArt Projector A1, çalışmalarının olması gerektiği gibi görünmesi için renklerin doğru yansıtılmasını talep eden yaratıcı profesyoneller için özel olarak tasarlandı. Bu özelliğiyle A1 sanat stüdyoları, galeriler veya müzeler için son derece ideal bir çözüm sunuyor. Calman Verified sertifikalı bu projektör Delta E < 2 renk doğruluğu sunuyor. Ürünle birlikte renk kalibrasyon testi raporu da geliyor. ProArt Projector A1 son derece geniş bir renk gamına sahip. Ürün sRGB ve Rec. 709 renk alanlarının %98'ini kapsayarak zengin, canlı ve gerçekçi görüntüler sunuyor.

ASUS ProArt Preset yazılımı renk yönetimini kolaylaştırarak kullanıcıların farklı içerik türlerine uygun renk modları arasında geçiş yapmasını sağlıyor. Ürünle birlikte gelen ASUS ProArt Palette yazılımı kullanışlı arayüzüyle kullanıcılara ton, sıcaklık ve gama düzeyi gibi farklı renk parametrelerini ayarlama olanağı sunuyor. ProArt Preset ve ProArt Palette yazılımlarına uzaktan kumanda ile veya projektörün üzerindeki kısayol tuşlarından erişiliyor.

Parlak FHD görseller

ProArt Projector A1, FHD (1920×1080) çözünürlükte parlak ve net görüntüler oluşturabiliyor. Cıva kullanılmadan üretilen 3000 lümen RGB LED ışık kaynağı son derece etkileyici görüntüler oluşturuyor. Renklerde solukluk yaşanmadan 30.000 saate kadar kullanım ömrü sunan bu ışık kaynağı, günde ortalama dört saat çalışmayla 20 yıl boyunca kullanılabiliyor.

ProArt Projector A1’de dört köşe ve 2D kenar düzeltme özelliklerinin yanı sıra kısıtlı alanda kullanım için 1,2 kat yakınlaştırma olanağı bulunuyor. 2D kenar düzeltme özelliği mükemmel dikdörtgen görüntü elde etmek için ayar olanağı sunuyor. Dört köşe ayarı ise projektörün perdenin tam karşısına yerleştirilmediği durumlarda görüntünün yamulmasını önlüyor.

Kablosuz görüntü aktarımı

ProArt Projector A1; iOS, Android ve Windows 10 cihazlarından kusursuz aktarım desteği sunuyor. Bunun için ürünle birlikte gelen USB WiFi aygıtını aktarım yapacağınız cihaza takıp zahmetsizce içerikleri aktarabilirsiniz. Üründeki diğer bağlantı seçenekleri arasında 4K giriş için iki adet HDMI® 2.0 bağlantı noktası, VGA, ses giriş ve çıkışı, RS232 seri bağlantı ve farklı cihazlarla uyum için iki adet USB Type-A bağlantı noktası bulunuyor.

Tekno Haberin

TeknoHaberin.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden teknohaberin.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir