Brave arama motoru hazır; Deneyin!

Brave arama motoru hazır; Deneyin!

Artık popüler tarayıcı Brave‘in arama motorunu deneyebilirsiniz. Brave, yeni arama motorunu hem tüm tarayıcılarında, hem de web üzerinde bir servis olarak beta sürümü düzeyinde hizmete açtı. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu arama motoru güvenliği ve gizliliği ön planda tutarak çalışıyor. Etkinliğinizi takip etmiyor veya sonuçları iyileştirmek için “gizli” algoritmalar kullanmıyor.

Arama motoru beta evresinden sonra para ödeyerek reklamları kaldırma seçeneğine sahip olacak. Görsel aramaların ve diğer bazı özelliklerin Bing üzerinden geldiğini belirten yetkililer, site dizinin ise bağımsız olduğunu söylüyor. Bu, sorgularınızın Bing üzerinden izlenmeyeceği anlamına geliyor.

Arama motoru dünyasının yüzde 92’sini kaplayan Google’a karşı cesur bir girişim olarak ortaya çıkan Brave, kullanıcıların gizliliğini ön planda tutarak pazar payı elde etmeyi hedefliyor.

Brave arama motoruna (Beta) buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tekno Haberin

TeknoHaberin.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden teknohaberin.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir