Bu kadar büyüğünü görmediniz

Bu kadar büyüğünü görmediniz

Nintendo Switch, gerektiğinde el konsolu olarak da kullanılabilen küçük bir oyun konsolu. Ancak Michael Pick adlı bir YouTuber, onu büyütmeye karar verdi ve sonuçta, Nintendo’nun taşınabilir hibritinden yüzde 650 daha büyük bir cihaz ortaya çıktı. Pick bunun Dünya’nın en büyük oynanabilir Nintendo Switch’i olduğunu iddia ediyor ve biz de ona inanıyoruz. 30 inç uzunluğunda ve 70 inç genişliğinde olan cihazın iki ucundaki düğmelere dokunmak neredeyse imkansız. Ama bu düğmeler eksiksiz olarak çalışıyor. 

Michael Pick, Dünya’nın en büyük Nintendo Switch’inin YouTube kanalında da sergiledi:

World's LARGEST Nintendo Switch! (actually works)World’s LARGEST Nintendo Switch! (actually works)Watch me build the World’s Largest Nintendo Switch and then donate it to a Children’s Hospital. Subscribe so you don’t miss my next build! It’s even bigger… Also follow me on Instagram: @the_casual_engineer Learn more about Vanderbilt’s mission and donate here: 0:00 Intro 0:20 Playing Mario Kart 0:48 Build Montage 1:20 More Mario Kart 2:17 Fortnite 2:33 How it Works 3:20 Specs 3:38 Vanderbilt Music: Joakim Karud – Loudness & Clarity Soundcloud: Youtube: Joakim Karud – Classic Soundcloud: Youtube: Joakim Karud – Longing Soundcloud: Youtube:

Gördüğünüz cihaz, esasen 4K LED TV ve sistemin kendisi için bir dış kabuk. Ön taraftaki düğmeler ve kumanda kolları 3D yazıcı ile üretilmiş ve bir dizi servo aracılığıyla asıl düğmelere bağlanıyor. Tasarımın güzelliği, Pick’in her şeyin çalışması için denetleyicileri açmasına gerek kalmaması. Dahası, bu düğmeleri çıkartmak mümkün, böylece asıl Switch bileşenlerine hiçbir zarar gelmemiş oluyor.  

Tekno Haberin

TeknoHaberin.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden teknohaberin.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir