Bu koltuk, diğerlerinden çok farklı

Bu koltuk, diğerlerinden çok farklı

Lenovo’nun yeni oyuncu koltuğu, temel olarak anime hayranlarını hedefliyor. Renk seçimi Demon Slayer karakteri Giyu Tomioka‘nın giysilerini taklit ediyor. Ancak bu koltuğa bakan çoğu kişinin fark edeceği ilk özellik bu değil. Koltuk, bağlı bir katana kını ve Nichirin Kılıcının bir kopyası ile beraber geliyor.

Lenovo

Bu koltuk, Sekiro: Shadows Die Twice, Ghostrunner, Overwatch (özellikle Genji’yi seviyorsanız) ve hatta eğer silahlar yerine kılıçları tercih ediyorsanız Cyberpunk 2077 gibi oyunları oynamak için ideal koltuk gibi gözüküyor. Ne yazık ki gerçek bir kesici alet kullanmadan Nichirin Kılıcını kınından çıkartmanız mümkün değil.

Ne yazık ki bu koltuğusatın almanız mümkün değil. Lenovo, Japonya’daki bir promosyon hediyesi olarak, bu sandalyeden sadece beş adet ürettiğini açıklamış durumda.

Tekno Haberin

TeknoHaberin.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden teknohaberin.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir