Casper Excalibur'dan yeni reklam

Casper Excalibur’dan yeni reklam

Değişimlerin hız kesmeden gerçekleştiği oyun ve performans dünyasında, en son teknolojik donanımları kullanıcılarına sunan Türkiye’nin teknoloji markası Casper, performans odaklı ürünleriyle öne çıkan markası Excalibur için hazırladığı yeni reklam filmini yayınladı.

Başta oyun severler olmak üzere, güç ve performansta üst segment arayışında olan kullanıcılara seslenen reklam filmi, ürünün en ayırt edici özellikleri arasındaki RGB ışıklandırmalardan aldığı ilham ile canlı bir renk dünyasının kapılarını aralıyor.

Casper Excalibur Çağını Başlat! #OyundaGüçBudur | CasperCasper Excalibur Çağını Başlat! #OyundaGüçBudur | CasperCasper Excalibur ince tasarımı ve binlerce farklı #bilgisayar çeşidi ile benzersiz bir #oyun deneyimi sunuyor. #Intel i9 işlemcili Excalibur bilgisayarları inceleyebilirsiniz. — Websitemiz: Facebook: Twitter: Instagram: GooglePlay:

Excalibur deneyiminin, bir uzay mekiği kalkışı ile sembolize edildiği filmde, markanın performans vaadi, “Durdurulamaz bir güce hazırsan, Excalibur çağını başlat!” çağrısı ile pekiştiriliyor. Gliese İstanbul imzası taşıyan reklam filminin yönetmen koltuğunda Murad Küçük oturuyor.

KÜNYE

Reklamveren: Casper

Reklamveren Temsilcisi: Ahmet Beliktay

Reklam Ajansı: Gliese İstanbul

Kreatif Grup Başkanı: Ersin Aktaş

Kreatif Direktör: Levent Karakaya

Kreatif Ekip: Fırat Özbudak, Can Ergün, Berkin Ayer

Müşteri İlişkileri: Asya Özkök

Prodüksiyon Şirketi: Terra Film Production

Yönetmen: Murad Küçük

Görüntü Yönetmeni: Murat Tuncel

Yapımcı: Ferda Kodaman

Müzik: Welcome to the Jingle

Tekno Haberin

TeknoHaberin.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden teknohaberin.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir