Game Boy giti, Game Man geldi!

Game Boy giti, Game Man geldi!

Orijinal Nintendo Game Boy her ne kadar taşınabilir oyun konsollarının atası olsa da aslında bu oyun konsolu pek çok kişi tarafından büyük olarak kabul ediliyordu. Yıllar için ergonomisi ile tartışılsa da buna karşın büyük başarıya imza atması ve sonrasında gelen mobil oyun konsollarına fikir vermesi açısından önemli olduğu muhakkak. Peki, Game Boy gerçekten büyük müydü?

Bekleyin! Artık daha büyüğü de var: Game Man!

Oynat Game Boy 30 yıl sonra büyüdü! 30 yıl sonra Nintendo Game Boy nihayet büyük bir “oyun adamı” oldu! İşte karşınızda Game Man!

Game Boy’un “adamlar” için hazırlanan bir versiyonu olan Game Man, tamamen özel üretim olarak yapılmış. Game Man’in yaratıcısı, modelin açıklamasına ürettiği cihaz için “tamamen pratik ve anlamsız” şeklinde not düşerken, Game Man’in nasıl kullanıldığına ilişkin bir video da hazırlamış.

Hemen yukarıda izleyebileceğiniz videoda Game Man’i ne kadar hantal olduğu görülürken, bu büyük konsolda Super Mario oynamamanın ne kadar zor olabileceği de anlaşılabiliyor. Game Man’de aynı anda 2 tuşa basmak gerçekten zor olsa gerek.Tekno Haberin

TeknoHaberin.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden teknohaberin.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir