God of War: Ragnarok PS5'te göründü

God of War: Ragnarok PS5’te göründü

Sony’nin dün gece düzenlediği PlayStation Showcase etkinliğinde pek çok yeni oyun duyurusu yapıldı, ancak aralarında yine en çok heyecanlandıranı kuşkusuz şirketin amiral gemisi yapımı God of War oldu. Daha önce PlayStation 5 tanıtımında yalnızca logosu gösterilen ve adının God of War: Ragnarok olacağı bilinen Kratos’un yeni macerası, bu defa ise nihayet oynanış videosuyla gösterildi. God of War: Ragnarok videosunu hemen aşağıda izleyebilirsiniz.

God Of War Ragnarok - PlayStation Showcase 2021 Reveal Trailer | PS5God Of War Ragnarok – PlayStation Showcase 2021 Reveal Trailer | PS5 From Santa Monica Studio comes the sequel to the critically acclaimed God of War (2018). Kratos and Atreus must journey to each of the Nine Realms in search of answers as they prepare for the prophesied battle that will end the world. Together, Kratos and Atreus venture deep into the Nine Realms in search of answers as Asgardian forces prepare for war. Along the way they will explore stunning, mythical landscapes, gather allies from across the realms, and face fearsome enemies in the form of Norse gods and monsters. As the threat of Ragnarök grows ever closer, Kratos and Atreus find themselves choosing between the safety of their family and the safety of the realms… May contain content inappropriate for children. Visit for rating information.

Yeni konsol ile beraber piyasaya çıkması beklenen, ancak oyunun yapımcı ekibi tarafından aceleye getirilmek de istenmeyen God of War’un yeni oyunu Ragnarok’ta Kratos ve Atreus arasındaki gerilim tırmanmaya devam ediyor. İskandinav Bilgi Tanrısı Mimir‘in yanı sıra, önceki oyundan tanıdığımız Sindri ile Brok‘un da yeni hikayede bizlere eşlik edeceğini gördüğümüz yeni videoda, öte yandan yeni karakterlerle de tanışıyoruz.

God of War: Ragnarok’un oynanışında da PlayStation 5’in ve DualSense‘in büyük katkılarını göreceğiz. Fanların beklediği kadar vahşi ve yüksek derecede şiddetli olacağı görünen yeni oyunda, görsellik yine muazzam olurken, DualSense’in adaptif tetikleri ise oyuncuları oyunun dünyasına adapte edecek.

God of War: Ragnarok’un 2022 yılında PlayStation 5‘in yanı sıra PlayStation 4‘e de çıkması bekleniyor. Heyecanla bekliyoruz!

Tekno Haberin

TeknoHaberin.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden teknohaberin.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir