Netflix'in ilk Türk filmi Yarına Tek Bilet'in fragmanı yayınlandı

İlk TÜRK Netflix Filmi Olan ‘ Yarına Tek Bilet ‘ in Fragmanı YAYINLANDI !

Dünya çapında kendine has bir kitlesi olan Netflix , İlk Türk Filmi olan YARINA TEK BİLET Fragmanını YAYINLADI !

Yarına Tek Bilet filmi, 19 Haziran’da gösterime girecek.

Yarına Tek Bilet, romantik türde bir film. Dilan Deniz Çiçek ve Metin Akdülger oynuyor. Aynı kompartımanda 14 saat yolculuk yapacak iki gencin birbirini tanıma öyküsünü anlatıyor. Bu esnada karakterler geçmişiyle savaşırken, hayatlarında yeni bir yolculuk için karar vermeye çalışacak. Filmin neredeyse tamamı trende geçiyor. Türkiye’de son yıllarda Ankara-Kars rotasıyla birlikte turistik tren yolculuğuna ilgi arttı ancak bu filmdeki yolculuk Ankara-İzmir arasında gerçekleşiyor.

Film, Ankara’dan İzmir’e doğru bir yolculuk sırasında birbirine rastlayan iki yabancının (Metin Akdülger & Dilan Çiçek Deniz) romantik hikayesini konu alıyor. İkilinin sürtüşmeyle başlayan ilişkisi, birbirlerini tanıdıkça aslında geçmişe bir sünger çekmek istediklerini fark etmeleri ve kendi gerçekleri ile yüzleşmeye başlamalarıyla farklı bir yola evrilir.

Birbirine tamamen yabancı olan bu iki kişinin sürtüşmeyle başlayan hikayesi, daha sonra birbirlerini tanıdıkça değişiyor. Birbirlerini daha yakından tanımaya başlayan ikili aslında geçmişe bir sünger çekmek istediklerini fark ediyor. Kendi gerçekleri ile yüzleşmeye başlayınca ise hikaye farklı bir yöne doğru akıyor.

 

 

Tekno Haberin

TeknoHaberin.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden teknohaberin.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir