M1X işlemcili Mac mini geliyor

M1X işlemcili Mac mini geliyor

Apple, MacBook Air, MacBook Pro ve Mac mini dahil olmak üzere ilk M1 destekli Mac’lerini geçtiğimiz yılın sonların tanıtmıştı. Şimdi ise yeni yayınlanan bir rapora göre, şirket M1X işlemci ile bu cihazlarını yavaş yavaş yenileyecek; işe ilk olarak ise Mac mini ile başlayacak.

MacRumors tarafından bildirilen rapora göre Apple, mevcut Mac mini‘nin “önümüzdeki birkaç ay için” M1 işlemciden çok daha güçlü olduğu düşünülen yeni bir işlemci olacak olan M1X ile yenilenecek.

İddialara göre Yeni Mac mini’de yenilenen yalnızca işlemci olmayacak. Yeni Mac mini’de M1X işlemcinin yanı sıra daha fazla bağlantının yer alacağı, öte yandan mevcut modelden daha ince bir versiyondan oluşacağı da söyleniyor. Muhtemelen Apple’ın bu yeni cihazını da bu sonbaharda göreceğiz.

twitter retweets kopen

Tekno Haberin

TeknoHaberin.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden teknohaberin.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir