Samsung'dan öğretmenlere kampanya

Samsung’dan öğretmenlere kampanya

1928 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün Başöğretmen unvanını aldığı gün olarak tarihe geçen ve 1981 yılında kutlanmaya başlanan Öğretmenler Günü her yıl olduğu gibi bu yıl da coşkuyla kutlanıyor. Teknoloji dünyasının önde gelen markası Samsung da bu anlamlı güne özel başlattığı “Seçili Samsung Beyaz Eşyalarda Öğretmenler Günü’ne özel yüzde 10 İndirim” kampanyası ile bu coşkuya ortak oluyor.

Kampanyaya katılan tüm Samsung yetkili bayilerinden ve shop.samsung.com/tr/ web sitesi üzerinden 20 – 30 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerli olan kampanyadan MEB ve YÖK’e bağlı olarak çalışan öğretmenler faydalanabiliyor. Stoku bulunan seçili Samsung marka beyaz eşyalarda (ankastre fırın, davlumbaz, ocak, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, derin dondurucu, bulaşık makinesi,)[1] geçerli olan kampanya kapsamında öğretmenlere satın aldıkları ürünlerin KDV dâhil satış fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.

Öğretmenlerin indirimden faydalanabilmeleri için ise ilgili kurum çalışanı olduğunu gösteren belgeleri ya da kimliklerini www.samsung.com/tr/ogretmenler-gunu-kampanyasi adresi üzerinden eklemeleri ve bu sayfadaki başvuru formunda yer alan gerekli bilgileri hatasız bir şekilde doldurmaları gerekiyor. Başvurular başarılı bir şekilde alındıktan sonra SMS üzerinden tek kullanımlık kod bilgisi iletiliyor. Bu başvuru ardından öğretmenler shop.samsung.com/tr/ adresi üzerinden veya doğrudan Samsung yetkili bayilerinden tek kullanımlık kod ile satın alımlarını gerçekleştirebiliyor.

Kampanya şartları hakkında detaylı bilgi için: www.samsung.com/tr/ogretmenler-gunu-kampanyasi

Samsung güncel mağaza listesi için: https://www.samsung.com/tr/beyazesya-bayilistesi/

Tekno Haberin

TeknoHaberin.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden teknohaberin.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir