WhatsApp'ta büyük yenilikler

WhatsApp’ta büyük yenilikler

WhatsApp, 2021’in ilk Beta güncellemesini yayınladı. Beta sürümü, bu yıl içinde telefonunuza eklenebilecek yeni özelliklerle ilgili ipuçlarıyla dolu. WABetaInfo’nun haberine göre, iyileştirilmiş video ve sesli aramalar, daha iyi sohbet geçmişi yedeklemeleri, daha kolay kişi yönetimi, geliştirilmiş etiketler ve çeşitli hata düzeltmeleri dahil olmak üzere çok sayıda iyileştirme geliyor.

Buna ek olarak pandemi devam ederken arkadaşlarınız ve ailenizle iletişimde kalmak için giderek daha önemli hale gelen grup çağrılarını kaçırmamanıza yardımcı olacak birkaç yeni özellik de bulunuyor. Bir grup görüşmesinin başlangıcını kaçırırsanız, daha sonra katılmak ve özür dilemek şu anda imkansız. Yeni özellik geldiğinde, sohbete istediğiniz zaman katılmanız mümkün olacak.

Tekno Haberin

TeknoHaberin.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden teknohaberin.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir