Age of Empires IV için geri sayım

Age of Empires IV için geri sayım

16 yıl süren uzun bir ayrılığın ardından efsane strateji oyunu serisi Age of Empires geri dönüyor. E3 kapsamında düzenlenen Xbox ve Bethesda Games Showcase etkinliğinde, Age of Empires IV çıkış tarihi resmi olarak duyuruldu. Etkinlikte ayrıca bir de yeni tanıtım videosu paylaşıldı.

28 Ekim’de satışa sunulacağı açıklanan Age of Empires IV hakkında daha önce duyduklarımız ve gördüklerimiz düşünüldüğünde, yayınlanan yeni videoda bazı önemli iyileştirmelerin yapıldığı hemen anlaşılıyor. Örneğin, silahlar ve oklar, birimlere daha iyi uyacak şekilde küçültülmüş, ayrıca orduların birbirinden daha kolay ayırt edilebildiği görülüyor.

Age of Empires IV - Official Gameplay Trailer - Xbox & Bethesda Games Showcase 2021Age of Empires IV – Official Gameplay Trailer – Xbox & Bethesda Games Showcase 2021Age of Empires IV is available October 28, 2021. Play it day one with Xbox Game Pass for PC. One of the most beloved real-time strategy games returns to glory with Age of Empires IV on Xbox Game Pass for PC, Windows Store, and Steam, putting you at the center of epic historical battles that shaped the world. Featuring both familiar and innovative new ways to expand your empire in vast landscapes with stunning 4K visual fidelity, Age of Empires IV brings an evolved real-time strategy game to a new generation. Choose your path to greatness with 8 diverse civilizations, 4 distinct campaigns with 35 missions that include legendary historical figures, user generated content tools for custom games, 8 player multiplayer modes, and a tutorial system and story mode designed for first time players to help achieve easy setup and success. If history was in your hands, what would you do? Make history your story. Subscribe to Xbox ?? Follow Xbox on other channels: Facebook: Twitter: Instagram:

Geliştirici Relic Entertainment, daha önce oyundaki medeniyetler olarak İngiliz, Çin, Moğollar ve Delhi Sultanlığı’nı açıklamıştı. Şimdiyse Abbasi Hanedanlığı ve Fransızların da mücadeleye katılacağını öğrenmiş durumdayız. Oyunun ilk çıkışında toplam sekiz uygarlık olacağını biliyoruz, bu yüzden halen bilmediğimiz iki uygarlığın da oyuna eklenmesini bekleyebiliriz.

Ön siparişler, Steam ve Microsoft Store’da başlamış durumda. Xbox Game Pass aboneleri de oyuna ilk günden sahip olabilecek.

Tekno Haberin

TeknoHaberin.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden teknohaberin.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir