Galaxy Z Fold 3 kanlı canlı göründü

Galaxy Z Fold 3 kanlı canlı göründü

Görünene göre Samsung, dün YouTube’da yayınlanan yeni bir resmi video aracılığıyla tüm dünyaya yaklaşan Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Watch 4 için ilk bakışı sundu. “Galaksinin Sesleri” başlıklı videoda uygulama geliştiricileri Good Lock ve platformun yıllar içinde nasıl değişip geliştiği hakkında konuşuyor. Daha da önemlisi, videoda yer alan geliştiricilerden biri kısa bir süre için Galaxy Watch 4‘ü bileğine takarken, bir Galaxy Z Fold 3 kullanırken görülebiliyor.

Galaxy Z Fold 3, kamera muhafazasını kısmen görünür halde bırakan bir deri kılıfla kaplı. Tahmin edilebileceği gibi video pek fazla detay göstermiyor ancak açıkta görünen kısımlar, geçen hafta sızdırılan görüntülerle ortaya çıkan tüm tasarım öğeleriyle uyumlu görünüyor.

Voices of Galaxy: Meet the developers working for open and unique Galaxy experiences | SamsungVoices of Galaxy: Meet the developers working for open and unique Galaxy experiences | SamsungOne of the most exciting parts of owning a mobile device is being able to customize it and make it your own – which is why Samsung developed Good Lock, a unique personalization tool for Galaxy users. When it came to creating an app that they are truly proud of, Samsung developers didn’t simply try to create experiences that are right for everyone: instead, they worked to give users the freedom to create features that are right for them. Creating an open and personalized experience across devices, platforms, and people, Good Lock’s developers are set on providing an app that turns each device into “my Galaxy.” Hear from the developers on what the journey was like and what Good Lock means to them. Learn more:

Deri kılıf, dış ekranı olduğu kadar menteşeyi de kapsıyor gibi görünüyor ve videodan kesin olarak söylemek zor olsa da, bir S Pen’i alacak kadar geniş görünüyor.

Galaxy Z Fold 3, bu videoda yalnız değildi ve bize katlanabilir cihaz hakkında bir fikir veren aynı geliştirici, muhtemelen Galaxy Watch 4 olan yeni bir Galaxy akıllı saat takıyordu.

Videoda görülen giyilebilir, gümüş bir döner çerçeveye ve düz yan düğmelere sahip. Saat, silikon yerine deri kayışa bağlı, bu nedenle Samsung’un her iki seçeneği de satışa sunması mümkün gözüküyor.

Videonun geri kalanı Good Lock ve kullanıcıların geliştiricilerin platformu şekillendirmesine nasıl yardımcı olduğunu tartışmaya devam ediyor. Ne yazık ki Good Lock, dünya çapında hala mevcut olmayan coğrafi kısıtlamaları olan bir hizmet ve Galaxy Z Fold 3’ün piyasaya sürülmesiyle bunun değişip değişmeyeceğini yalnızca zaman gösterecek.

Hem katlanabilir cihazın hem de Galaxy Watch 4’ün Samsung’un Ağustos ayındaki yaklaşan etkinliğinde tanıtılması bekleniyor…

Tekno Haberin

TeknoHaberin.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden teknohaberin.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir