iPhone 11 ekranları değişiyor

iPhone 11 ekranları değişiyor

Apple’ın resmi destek sayfasında, yayınlanan duyuruda “iPhone 11 ekranlarının küçük bir yüzdesi, ekran modülüyle ilgili bir sorun nedeniyle dokunmaya yanıt vermeyebilir” yazıyor. Firma, bu sorundan etkilenen ekranların Kasım 2019 ile Mayıs 2020 arasında üretilen ekranlar olduğunu söylüyor. Hataya neyin neden olduğu konusunda herhangi bir ayrıntıya girilmiyor olsa da, iPhone’unuzun seri numarasını destek sayfasındaki kutuya yazarsanız, cihazınızın ücretsiz onarım için uygun olup olmadığını görebilirsiniz.

Apple’ın geçmişte uyguladığı diğer değiştirme programlarında olduğu gibi, onarımınızı bir Apple Store’da, yetkili bir Apple onarım merkezinde veya iPhone’unuzu Apple’a postayla göndererek gerçekleştirebilirsiniz. Bu değişim, iPhone 11’in standart garanti kapsamını etkilemiyor.

Tekno Haberin

TeknoHaberin.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden teknohaberin.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir