İşte Samsung'un 2021 yılı cepleri

İşte Samsung’un 2021 yılı cepleri

Samsung, 2020 yılında katlanabilir telefon kategorisinde büyük başarıya imza attı, ancak elbette şirketin 2021 yılında daha fazlasını ortaya koyması bekleniyor. Güney Kore’den gelen yeni bir rapor ise, önümüzdeki katlanabilir telefonlar açısından sene Samsung’dan bekleyeceklerimiz konusunda fikir veriyor.

The Elec’e göre Samsung, 2021’in ilk çeyreğinde Z Fold‘a göre daha uygun fiyatlı bir Galaxy Z Fold Lite‘ı piyasaya sürecek. Hemen arkasından ise, 2021’in 3’üncü çeyreğinde 2 katlanabiir akıllı telefonu daha pazara sürmesi beklenen Samsung, Galaxy Z Flip 2 ve Galaxy Z Fold 3 amiral gemilerini de tanıtacak.

Bunların yanında kapaklı tasarımı benimseyen Galaxy Z Flip’in daha uygun fiyatlı bir modeli olarak Galaxy Z Flip Lite‘ın da önümüzdeki yıl tanıtacağı söyleniyor. Ancak bu konuda henüz pek kaynak yok.

Tekno Haberin

TeknoHaberin.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden teknohaberin.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir