Katlanabilir iPhone'dan yeni haber

Katlanabilir iPhone’dan yeni haber

Zaman zaman dedikodular arasında bir görünüp bir kaybolan, Apple’ın katlanabilir bir iPhone üzerinde çalıştığına dair söylentiler yeniden gündeme gelmeye başladı. Adının iPhone Flip olacağı söylenen katlanabilir iPhone, son söylentilere göre gelecek yıl içinde gerçekten gelecek. Bu arada gelecek yıl dediğimiz, 2022…

Şu an katlanabilir telefonlar düşünüldüğünde bu işin başını Samsung ile Huawei‘nin tuttuğunu söylemek mümkün. Özellikle Samsung’un gelecek sene birbiri ardına esnek ekranlı katlanabilir akıllı telefonu tanıtacağını da düşünerek, Apple’ın bu konu da bir hayli geç kaldığını şimdiden söylemek mümkün. Kaldı ki şirket, yeni iPhone’larında dahi 120Hz ekranlara geçiş sağlayamadı; bunun için 2021 yılı iPhone’ları bekleniyor.

Fakat DigiTimes’ın kaynaklarına göre Apple, bir yandan da esnek ekranlar üzerinde çalışıyor ve bu çalışmaları 2022 yılında meyvesini verecek. Bir yıldan beri katlanabilir telefonlar üzerinde çalışan ve pek çok patent başvurusunda bulunan Apple, 2022’de iPhone Flip’i karşımıza çıkartır mı; bekleyip göreceğiz.

Tekno Haberin

TeknoHaberin.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden teknohaberin.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir