Microsoft'tan herkese 1.500 dolar

Microsoft’tan herkese 1.500 dolar

Microsoft, tüm çalışanlarına kişi başı 1.500 dolar tutarında ikramiye dağıtacağını açıkladı. Bu ikramiyenin dağıtılma nedeni ise, çalışanların COVID-19 döneminde gösterdikleri özveri şeklinde açıklandı. Bilindiği gibi tüm büyük şirketler, karantina kararları ile birlikte uzaktan çalışma sistemine geçmişti ve bu sistem her ne kadar kulağa hoş gelse de, önemli zorlukları da beraberinde getirdi.

Microsoft çalışanlarının, “tamamladığımız benzersiz ve zorlu mali yılın ödülü olarak” bir kerelik bu pandemi bonusunu alacaklarına dair e-postalar aldığı bildiriliyor. Bu ikramiye, dünyanın her yerindeki çalışanlara verilecek ve ayrıca yarı zamanlı veya saatlik çalışanlar için de geçerli olacak. Duyuru, Microsoft’un İnsan Kaynakları Sorumlusu Kathleen Hogan aracılığıyla yapıldı.

Bu arada ikramiye, Microsoft’a ait olan LinkedIn, GitHub ve ZeniMax Media gibi kurumların çalışanları için geçerli değil.

Tekno Haberin

TeknoHaberin.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden teknohaberin.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir