Spotify'a yeni özellik

Spotify’a yeni özellik

Spotify, artık kullanıcıların telefonlarını kullanarak özel oynatma listesi görüntüleri yüklemesine de izin verecek. Bu özellik, şimdiye kadar yalnızca Spofiy’ın masaüstü sürümünde yapılabiliyordu. Bundan sonra mobil platformda da yer alacak olması sevindirici. Spotify, Android ve iOS işletim sisteminde de böylece kullanıcılar tarafından çok istenen bir özelliği devreye sokmuş olacak.

Yeni özellik ile beraber kullanıcılar oluşturdukları oynatma listesine, telefonlarının galerisinden özel bir fotoğraf yükleyebilecekler. Bunu yapmak için ilgili oynatma listesindeyken sağ üstteki menüyü açan 3 noktaya dokunmaları ve buradan istedikleri fotoğrafı yüklemeleri yeterli olacak.

Spotfiy’ın bu yeni özelliğinden sadece premium üyeler faydalanmayacak; güncellemeden her kayıtlı Spotify kullanıcısı yararlanabilecek.

Tekno Haberin

TeknoHaberin.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden teknohaberin.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir