Tesla araçlara sürpriz yenilik

Tesla araçlara sürpriz yenilik

Son yılların en çok konuşulan otomobil üreticisi olan Tesla, otomobil konusunda çıtayı bir kez daha yukarı taşıyor ve otomobili adeta bir müzik setine çevirme olanağı tanıyor. Yeni gelen güncelleme ile beraber otomobile Boombox özelliği kazandıran Tesla, böylece araç sahiplerini otomobillerindeyken evlerindeymiş gibi hissettirmeyi amaçlıyor.

Tesla, araç sahiplerine Boombox özelliği ile beraber istedikleri müziği sadece aracın içinde değil, dışında da çalma imkanı tanıyor. Böylece otomobil tam bir müzik setine dönerken, elbette çevrenizdekiler bu durumdan pek mutlu olmayabilir.

Öte yandan yeni güncelleme ile kornayı özelleştirme olanağı da tanıyan Tesla, bu sayede otomobil sahiplerine korna sesini istediği bir sesle değiştirme imkanı da veriyor.

Tekno Haberin

TeknoHaberin.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden teknohaberin.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir