Twitter'a yeni DM özelliği geldi

Twitter’a yeni DM özelliği geldi

Bir Android kullanıcısı olarak, gelen bir Twitter direkt mesajını bulmak için Twitter’da sürekli aşağı kaydırarak bakınmak yerine, bu konuşmayı basitçe bir arama yaparak bulabildiğinizi hayal edebiliyor musunuz? Uzun zamandır beklenen ancak bir türlü gelmeyen bu özelliğe yakında kavuşacakmışız gibi görünüyor.

Twitter sonunda bundan iki yıl önce iOS’a getirdiği DM (Direkt Mesaj) arama seçeneğini Android’e getirdi. Üstelik buna faydalı birkaç yeni özellik de ekliyor. Artık kullanıcı adı ile arama yapmakla yetinmek yok, sohbet içinde geçen kelimeleri de arama imkanı bulunuyor.

Twitter’ın masaüstü uygulamasının güçlü arama seçenekleri olsa da, mobilde böyle bir arama seçeneğine sahip olmak, Android kullanıcılarını çok mutlu edecek gibi görünüyor. 

Tekno Haberin

TeknoHaberin.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden teknohaberin.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir