Beklenen haber sonunda geldi!

Beklenen haber sonunda geldi!

Microsoft, ünlü uçuş simülasyonu Flight Simulator’un geri dönüşünü ilk olarak 2019’da müjdelemiş ve oyun, Ağustos 2020’de PC için piyasaya sürülmüştü. İşte o zamandan beri, Flight Simulator’ın Microsoft’un konsolları Xbox Series X ve Series S’e ne zaman geleceği sorusu hiç gündemden düşmedi. Ancak Xbox kullanıcıları için net bir zaman çizelgesi bir türlü açıklanmadı. Ta ki bu yılın E3’üne kadar…

Ve şimdi, E3’te verilen müjde gerçeğe dönüştü; Flight Simulator yeni nesil Xbox konsollarına geldi. Flight Simulator, dünden beri Xbox Series X ve Series S konsolları için mevcut. Simülasyon, konsollar için Xbox Game Pass ve Ultimate abonelerinin yanı sıra, ön sipariş veren müşterilere sunuldu. Microsoft, kullanıcıların oyundan “PC sürümü ile aynı seviyede derinlik bekleyebileceğini” söylüyor.

Microsoft Flight Simulator: Now Available on Xbox Series X|S and Xbox Game PassMicrosoft Flight Simulator: Now Available on Xbox Series X|S and Xbox Game PassThe stunning visuals, handcrafted scenery and visual fidelity you love are now available on your Xbox console with intelligent enhancements to your flying experience. Fly today on Xbox Series X|S and Xbox Game Pass:

Flight Simulator’ın yeniden yayınlanması, Microsoft için büyük bir başarı olmuş durumda. Oyun, şimdiye kadarki en büyük Game Pass lansmanı olarak adlandırıldı. Karmaşık manzaralar, hata düzeltmeleri ve daha fazlasını getiren ücretsiz “Dünya Güncellemeleri” ile sürekli olarak güncellendi. Ayrıca geçen yılın sonlarında VR desteği de kazandı ve kullanıcıların simülatörü deneyimlemeleri için daha sürükleyici bir yol sunulmaya başlandı. Son olarak oyunun yeni nesil Xbox konsollara da gelmesi, daha büyük başarıların yolunu açabilir. Bekleyip göreceğiz…

Tekno Haberin

TeknoHaberin.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden teknohaberin.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir